Obvestilo: Plačilo je možno preko predračuna ali po povzetju, v kratkem pa bo na voljo tudi plačilo s karticami. Hvala za razumevanje.
Vittoria N.EXT G2.0 TLR plašč za cestno kolo je izjemno uravnotežen, narejen za vsakodnevno kolesarjenje in po vzoru najboljših tekmovalnih plaščev znamke Vittoria. Nova kombinacija silike in grafena znatno zmanjša kotalni upor, poveča oprijem in podaljša življenjsko dobo plašča.
Najlonska konstrukcija zagotavlja večjo vzdržljivost, kar je še posebej pomembno pri vsakodnevni dolgotrajni uporabi. Profil tekalne plasti je bil preizkušen na profesionalnih dirkah svetovne serije. Za večjo zaščito pred predrtjem ima osrednji del plašča dve plasti najlona in dodaten zaščitni trak.
Corsa N.EXT je prva cestna dirkalna pnevmatika s kodo QR, natisnjeno na plašču, ki omogoča enostaven dostop do vseh tehničnih informacij. PPlašč je Tubeless ready in primeren tudi za Hookles obroče.