Izkoristite do 40% popusta na izbrana kolesa. Preverite ponudbo >

kosarica-ikona
uporabnik-ikona
Assos EQUIPE RS JOHDAH ULTRAZ WINTER S11 moška kolesarska jakna
Assos
Assos

Assos EQUIPE RS JOHDAH ULTRAZ WINTER S11 moška kolesarska jakna

Šifra:
11.30.430.18.L
Najzmogljivejša zimska jakna Assos z novo DIAMOND Medium tkanino, integriranim intraBooster brezrokavnikom in aktivnimi ventili Diffusor, ki skupaj zagotavljajo popolno zaščito, toploto in zračnost pri intenzivnem kolesarjenju v najhladnejših razmerah.
Cena z DDV:
750,00 €
Lean Pay
Razdeljena cena
polog0,00 €
3 × 273,61 €
polog0,00 €
6 × 138,17 €
polog0,00 €
12 × 70,46 €
polog0,00 €
24 × 36,63 €
polog0,00 €
36 × 25,38 €
polog0,00 €
48 × 19,77 €
polog0,00 €
60 × 16,42 €
polog0,00 €
72 × 14,20 €
polog0,00 €
84 × 12,62 €
Izbrano
Black Series | L
-+
DODAJ V KOŠARICO

Assos EQUIPE RS JohDah Ultraz Winter Jacket S11 predstavlja vrh vrhunske zimske tehnologije za intenzivno kolesarjenje v najtežjih razmerah. Nova generacija prinaša izboljšano zaščito, toploto, zračnost in elastičnost, hkrati pa ohranja značilen oprijet kroj druge kože za tekmovalno vožnjo.

 

Jakna je izdelana iz kombinacije naprednih materialov, zasnovanih za optimalno učinkovitost na kolesu. Sprednji del in zgornji rokavi so narejeni iz nove tkanine DIAMOND Medium, ki je bolj raztegljiva, odpornejša na veter in bolj zračna kot prejšnja SPHERE, kar omogoča hitrejši pretok zraka in večje udobje brez občutka pritiska. Rokavi iz ZigZaggy 3-slojne tkanine z mehko notranjostjo ščitijo mišice pred mrazom in vetrom, medtem ko OSMOS Heavy na hrbtni strani ohranja toploto in omogoča učinkovito dihanje materiala tam, kjer je to najbolj potrebno.

 

V notranjosti je vgrajen intraBooster brezrokavnik iz tkanine LITHIUM Medium, ki deluje kot dodatna zaščitna plast in pomaga ohranjati prijetno temperaturo tudi, ko je zunanja plast odprta za prezračevanje. Tudi pri zaprti jakni ventilacijski difuzorji valveTec na ramenih aktivno uravnavajo kroženje zraka in preprečujejo pregrevanje.

 

Zasnova AEPD 11 racingFit prinaša aerodinamičen kroj z 360-stopinjsko oporo telesu, razvit na podlagi izkušenj profesionalnih kolesarjev WorldToura. Na zadnji strani so brezšivni žepi zeroSeam, podprti s sistemom STABILIZER V11, ki ohranja stabilnost vsebine tudi pri dinamični vožnji.

 

JohDah Ultraz je zasnovana kot popolna zaščita za zimo – dovolj topla za samostojno uporabo v večini razmer, a hkrati dovolj zračna, da jo lahko uporabite kot srednji sloj pod Schlosshund ali Alleycat v ekstremnem mrazu.

Sorodni izdelki

    -40%
    Ale SOLID FONDO 2.0 moška kolesarska jakna
    Stara cena z DDV:
    od 164,99 €
    Akcijska cena z DDV:
    od 98,99 €
    Najnižja cena v 30 dneh:
    od 164,99 €
    -30%
    Assos MILLE GTS Spring/Fall moška kolesarska jakna
    Stara cena z DDV:
    od 250,00 €
    Akcijska cena z DDV:
    od 175,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh:
    od 250,00 €

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktivnosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?